top of page
Get to know your own Astrology Map with Melis Şenol
Get to know your own Astrology Map with Melis Şenol

25 Eylül Paz

|

House of Smarana

Get to know your own Astrology Map with Melis Şenol

Bireysel seanslarda gelen talepler üzerine oluşturduğum bir çalışmadır. Çoğu kişi genel kültür olması açısından ve güncel astrolojik olayların haritasında yansıdığı bir yer var mı'yı genel olarak bilmek istiyor.

Saat ve Yer

25 Eyl 2022 12:00 – 15:30

House of Smarana, Arnavutköy, Beyazgül Sk. No:32, 34345 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Bireysel seanslarda gelen talepler üzerine oluşturduğum bir çalışmadır. Çoğu kişi genel kültür olması açısından ve güncel astrolojik olayların haritasında yansıdığı bir yer var mı'yı genel olarak bilmek istiyor. Bu anlamda astrolojik doğum haritanızı sadece kendiniz için bilip kendiniz için kullanabileceğiniz bir çalışma hazırladım. 

Tüm gezegenlerin anlamlarını, ev sistemlerin ne demek olduğunu ve burçların anlamlarını / çalışma biçimini kendi doğum haritanız özelinde öğrenip kendiniz için kullanabileceksiniz.

Eğitmenler:

Melis Şenol Aşkaroğlu

Astrolog ve Meditasyon Rehberi

Zihin,beden ve ruh aynı hizada olmasının insanın hayat kalitesi üzerindeki etkilerini deneyimlerken,10 yaşından beri kesintisiz ilgilendiğim astroloji 2015 yılında tekrar ve güçlü bir şekilde karşıma çıktı.

Bu doğrultuda aldığım eğitimler sonucunda 2017 yılının başlangıcı itibariyle de astrolojiyi meditasyon çalışmalarımla

harmanlayarak kullanmaya başladım.İçinde bulunduğumuz güneş sistemini oluşturan gökyüzü fenomenlerini kullanabilmek, kişiye kendi hayatında yapacağı seçimler konusunda çok güçlü bir rehber olabiliyor.

Her insanın doğum haritası parmak izi kadar bireyseldir. Burdan yola çıkarak insan; hangi karmayla

dünyaya geldiğini, hangi karmayı deneyimlediğini, potansiyellerini bilirse hayat akışındaki seçimlerini

daha rahat yapabileceğine inanıyorum. 

Astroloji okulu ve astrolog Öner Döşer'in öğrencisi olarak gökyüzü fenomenlerinden ve kişiye özünü hatırlatan kadim meditasyon yöntemlerinden yararlanarak, bireyin kendi özel alanında ihtiyaçlarını belirleyip dış dünyasını da bu enerjiyle kurmasında yardımcı olacak bireysel ve grup çalışmaları gerçekleştiriyorum.

Seans

Fiyat

Adet

Toplam

 • Get to know your own Astrology

  ₺2.800,00

  +₺504,00 KDV

  Ders: 2 Ekim 2022 tarihini de kapsamaktadır. Bireysel seanslarda gelen talepler üzerine oluşturduğum bir çalışmadır. Çoğu kişi genel kültür olması açısından ve güncel astrolojik olayların haritasında yansıdığı bir yer var mı'yı genel olarak bilmek istiyor. Bu anlamda astrolojik doğum haritanızı sadece kendiniz için bilip kendiniz için kullanabileceğiniz bir çalışma hazırladım.

  ₺2.800,00

  +₺504,00 KDV

  0

  ₺0,00

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page