top of page
Somatic Breathwork with Natalie Garih
Somatic Breathwork with Natalie Garih

06 Aralık Sal

|

Beşiktaş

Somatic Breathwork with Natalie Garih

Duyumlarımızla bağlantı kurmak ve vücudun bastırılmış duyguları ve sıkışmış enerjiyi özgürce iletmesi için alan yaratmak için hareket meditasyonu ve düzenleme teknikleri ile dersimize başlıyoruz.

Saat ve Yer

06 Ara 2022 18:00 – 19:00

Beşiktaş, Arnavutköy, Beyazgül Sk., 34345 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Duyumlarımızla bağlantı kurmak ve vücudun bastırılmış duyguları ve sıkışmış enerjiyi özgürce iletmesi için alan yaratmak için hareket meditasyonu ve düzenleme teknikleri ile dersimize başlıyoruz. Kendi özümüze dönmek için, içimizdeki çocuğa erişmek için, kendimizi hatırlamak için nefes yapıyoruz.

Nefesimiz ruhumuzun ve kutsal iç dünyamızın bir yansımasıdır. Nefes her farkındalık pratiğinin temelidir. Nefes, duyguların derinliklerine ve bilinçaltına inmemizi sağlar. Nefesle bir ilişki geliştirmek, vücudunuzda yaşamayı öğrenmek, bedendeki duygusal ve ilişkisel zekayı geliştirmek için beyninizde yeni yollar oluşturmaktır. Nefes çalışması, kontrollü ve meditasyona yönelik yapılan iki aşamalı bir pranayama nefes tekniğidir. Nefes vücudumuzda bulunan blokları kaldırır ve titreşimimizi, frekansımızı yükseltir.

Seans

  • Somatic Breathwork Natalie

    Seated

    ₺650,00
    +₺16,25 service fee

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page