top of page

Ayca

PSYCH-K® Facilitator, Reconnective Healing and Reconnection Therapist 

9.png

Yolculuğum ilk olarak babamın hastalığı sırasında O’na destek olmak için Bioenerji öğrenmekle başladı. Öğrendikçe ve etkilerini gördükçe daha fazlasını merak ettim. Merak ettikçe yeni şeyler çıktı karşıma. Çeşitli bioenerji terapilerinin eğitimini alıp uygularken, bir yandan da ‘Nedenleri’ sorgularken, Bilinçaltı konusunun kapıları açılmaya başladı önümde.

 

Yürüdüğüm yolda çeşitli ve her biri diğerinden değerli yöntemleri öğrenip uygularken hayatıma kattığı pozitif etkileri birebir yaşadığım, son derece dönüştürücü, kendini keşfetmene olanak sağlayan ve insanı hep bir adım ileriye taşıyan PSYCH-K® bunlar arasında en fark yaratan ve sonuç gördüğüm yöntem olunca uzun yıllardır yoluma sadece PSYCH-K® ile devam ediyorum.

 

Kendi danışanlarımın hayatlarına kattıklarını görmekten de çok büyük keyif alıyorum. İlişkiler, kariyer, beden sağlığı, stres yönetimi, özgüven, kaygı, sportif performans, geçiş dönemleri, maneviyat, aile ilişkileri gibi insanla ilgili her konuda, benimle çalışmayı tercih eden kişilere dönüşüm ve kendi potansiyellerini gerçekleştirme yollarında rehberlik ediyorum.

  

  • PSYCH-K® Kolaylaştırıcısı

Eğitimler: Usta Kolaylaştırıcılık, İleri Seviye Entegrasyon, Sağlık ve İyilik, PER-K®

  • Delicate Lodge Öğretileri– Konsey Rehberi

  • Osho Konstelasyon Terapisti

  • Domancic Bioenerji Terapisti

  • Reconnective Healing ve Reconnection Terapisti (Tekrar Bağlantı)

  • Lisanslı GDV Bioelektrografi ve Zyto Operatörü

bottom of page