top of page
Breath & Sound with Natalie and Rida
Breath & Sound with Natalie and Rida

Tue, Feb 06

|

Beşiktaş

Breath & Sound with Natalie and Rida

Somatik Pranayama Nefes ve Ses Şifasının bir araya geldiği bir seans. Kendi özümüze dönmek, kendimizi hatırlamak için ve kelimelere dökemediğimiz duygulara alan açmak için nefes’i bir araç olarak kullanıyoruz. Ses şifası terapisi enstrümanları, beyin dalgalarını meditatif bir alana getirir.

Details

Feb 06, 2024, 4:00 PM – 5:30 PM

Beşiktaş, Arnavutköy, Beyazgül Sk. No:32, 34345 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

About

Ses ve Nefes seansımız Smarana Healing kurucusu Natalie Garih ve Soundala Therapy'nin kurucusu Rida Kıraşı tarafından verilmektedir. 

Somatik Pranayama Nefes ve Ses Şifasının bir araya geldiği bir seans. Kendi özümüze dönmek, kendimizi hatırlamak için ve kelimelere dökemediğimiz duygulara alan açmak için nefes’i bir araç olarak kullanıyoruz. Somatik nefes ile bedenin en derin katmanına ulaşıyoruz: zihnin bastırdığı ve unuttuğunu beden tutar - ve nefes ile, bedenin sesini duymaya başlar, hissetmeyi hatırlarız.

Ses şifası terapisi enstrümanları, beyin dalgalarını meditatif bir alana getirmek amacı ile 'entrainment' denilen bir prensibi kullanır. Birçok araştırmada, ASC'de (altered states of consciousness) kalmanın egonun yumuşamasını teşvik ettiği ve bu nedenle daha bütünsel bir düşünme alışkanlığına yol açarak birlik bilinci, duygularda açıklık, yaratıcılık gibi enerjik değişikliklere alan sağladığı gözlemlenmiştir.

Sessions

  • Breath & Sound Session

    TRY 1,350.00
    Tax: +TRY 270.00 KDV+TRY 40.50 service fee
    Sold Out

This event is sold out

Share

bottom of page