top of page
Somatic Breathwork with Natalie Garih
Somatic Breathwork with Natalie Garih

Mon, Mar 20

|

Beşiktaş

Somatic Breathwork with Natalie Garih

Duyumlarımızla bağlantı kurmak ve vücudun bastırılmış duyguları ve sıkışmış enerjiyi özgürce iletmesi için alan yaratmak için hareket meditasyonu ve düzenleme teknikleri ile dersimize başlıyoruz.

Details

Mar 20, 2023, 7:00 PM – 8:00 PM

Beşiktaş, Arnavutköy, Beyazgül Sk., No:32 34345 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

About

Duyumlarımızla bağlantı kurmak ve vücudun bastırılmış duyguları ve sıkışmış enerjiyi özgürce iletmesi için alan yaratmak için hareket meditasyonu ve düzenleme teknikleri ile dersimize başlıyoruz. Kendi özümüze dönmek için, içimizdeki çocuğa erişmek için, kendimizi hatırlamak için nefes yapıyoruz.

Nefesimiz ruhumuzun ve kutsal iç dünyamızın bir yansımasıdır. Nefes her farkındalık pratiğinin temelidir. Nefes, duyguların derinliklerine ve bilinçaltına inmemizi sağlar. Nefesle bir ilişki geliştirmek, vücudunuzda yaşamayı öğrenmek, bedendeki duygusal ve ilişkisel zekayı geliştirmek için beyninizde yeni yollar oluşturmaktır. Nefes çalışması, kontrollü ve meditasyona yönelik yapılan iki aşamalı bir pranayama nefes tekniğidir. Nefes vücudumuzda bulunan blokları kaldırır ve titreşimimizi, frekansımızı yükseltir.

Sessions

  • Seated

    Somatic Breathwork

    TRY 750.00
    Tax: +TRY 135.00 kdv+TRY 22.13 service fee
    Sale ended

Total

TRY 0.00

Share

bottom of page