top of page
Breath and Sound with Natalie Garih & Rida Kıraşı
Breath and Sound with Natalie Garih & Rida Kıraşı

12 Eylül Sal

|

House of Smarana

Breath and Sound with Natalie Garih & Rida Kıraşı

Somatik Pranayama Nefes ve Ses Şifasının bir araya geldiği bir seans. Kendi özümüze dönmek, kendimizi hatırlamak için ve kelimelere dökemediğimiz duygulara alan açmak için nefes’i bir araç olarak kullanıyoruz. Ses şifası terapisi enstrümanları, beyin dalgalarını meditatif bir alana getirir.

Saat ve Yer

1 tarih daha

12 Eyl 16:00 – 17:30

House of Smarana, Arnavutköy, Beyazgül Sk. No:32, 34345 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Somatik Pranayama Nefes ve Ses Şifasının bir araya geldiği bir seans. Kendi özümüze dönmek, kendimizi hatırlamak için ve kelimelere dökemediğimiz duygulara alan açmak için nefes’i bir araç olarak kullanıyoruz. Somatik nefes ile bedenin en derin katmanına ulaşıyoruz: zihnin bastırdığı ve unuttuğunu beden tutar - ve nefes ile, bedenin sesini duymaya başlar, hissetmeyi hatırlarız.

Ses şifası terapisi enstrümanları, beyin dalgalarını meditatif bir alana getirmek amacı ile 'entrainment' denilen bir prensibi kullanır. Birçok araştırmada, ASC'de (altered states of consciousness) kalmanın egonun yumuşamasını teşvik ettiği ve bu nedenle daha bütünsel bir düşünme alışkanlığına yol açarak birlik bilinci, duygularda açıklık, yaratıcılık gibi enerjik değişikliklere alan sağladığı gözlemlenmiştir.

Seans

Fiyat

Adet

Toplam

 • Breath and Sound Session

  ₺1.200,00

  KDV dahil

  +₺30,00 service fee

  Breath and Sound Session with Natalie Garih & Rida Kıraşi

  ₺1.200,00

  KDV dahil

  +₺30,00 service fee

  0

  ₺0,00

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page