top of page
Chanting Workshop with Burak Bilen
Chanting Workshop with Burak Bilen

06 Ocak Cum

|

Beşiktaş

Chanting Workshop with Burak Bilen

Bu atölyenin temel niyeti sesimizle ve boğaz çakramızla temas etmek. Söyleyemediklerimiz, yutkunduklarımız sinir sistemimize birer yük oluyor. Bu atölyede embodied hareketlerle önce bedenimize ses çıkarabilmesi için güvenli bir alan yaratacağız.

Saat ve Yer

06 Oca 18:40 – 20:10

Beşiktaş, Arnavutköy, Beyazgül Sk., No:32 34345 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Bu atölyenin temel niyeti sesimizle ve boğaz çakramızla temas etmek. Söyleyemediklerimiz, yutkunduklarımız sinir sistemimize birer yük oluyor. Bu atölyede embodied hareketlerle önce bedenimize ses çıkarabilmesi için güvenli bir alan yaratacağız. Ardından bedenimiz ve sesimiz arasındaki ilişkiyi araştıracağız. Atölye sona ererken chanting çemberiyle doyasıya ses çıkaracağız. 

Bu atölyenin temel mantrası ‘Ayur Mantra’. Yaşam Mantrası diye bilinen bu mantra temel yaşam enerjilerine harekete geçirirken sesin gücünü kullanıyor. Geleneksel yolla pratik etmenin yanı sıra kendimize uygun başka yolları araştırma imkanınız da olacak.

2022 yılını uğurlarken bu sene söyleyemediklerimizi ses döküp uğurlamaya ve önümüzdeki döngüde kendi sesimizi özgürce çıkarmaya niyetle buluşalım.

Seans

Fiyat

Adet

Toplam

 • seats

  ₺500,00

  +₺90,00 kdv

  seats

  ₺500,00

  +₺90,00 kdv

  0

  ₺0,00

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page