top of page
Moon Circle with Bade
Moon Circle with Bade

05 Haz Çar

|

Beşiktaş

Moon Circle with Bade

Bu çalışma, bedeni ve zihni ay döngüsü ile uyumlamak ve niyet belirlemek için Lunar Yoga ve Moon Circle’ı birleştiren bir deneyimdir.

Saat ve Yer

05 Haz 2024 19:00 – 21:00

Beşiktaş, Arnavutköy, Beyazgül Sk. No:32, 34345 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Bu çalışma, bedeni ve zihni ay döngüsü ile uyumlamak ve niyet belirlemek için Lunar Yoga ve Moon Circle’ı birleştiren bir deneyimdir.

Yeni ay karanlık ve toplayıcıdır; yeni başlangıçlar için harika bir zamandır. Dolunay ise tamamlanma, bolluk, değişim ve dönüşümü temsil eder. Lunar Yoga, bedeni ve zihni niyet belirlemeye hazırlayan her seviyeye uygun bir pratiktir.

Moon Circle hikayeler paylaşmak, kendi ritüelini yaratmak ve birbirine kalpten destek olabilmekle ilgilidir.

Çember, journaling, meditasyon, mantra, paylaşım ve niyet belirleme gibi pratiklerden oluşur. Moon Circle, bedensel, duygusal, zihinsel ve ruhsal iyileşmenin nerelerde gerçekleşebileceğini belirlemek ve kendi içsel rehberliğini araştırmak için harika bir çalışmadır.

Bade Toprak Hakkında:

Bade Toprak, Vinyasa yoga eğitmeni, Moon Circl Community kurucusu ve uygulayıcısıdır. Yoga ile 2017 yılında Hong Kong'da yaşadığı dönemde tanışan Bade’nin, moda sektöründe çalışmanın getirdiği bol seyahatli yaşam tarzı, ona birçok ülkeyi, farklı yoga stillerini ve etkinlikleri deneyimlemesine olanak sağladı. 200 saatlik Yoga Alliance eğitmenlik eğitimini tamamladıktan sonra, mentorluk programına başlayarak Vinyasa Yoga konusunda uzmanlaştı. Bade, Yoga pratiğine müziğin getirdiği dinamizmden keyif alıyor, melodilerin ilham verdiği yaratıcı akışlar öğretmekten hoşlanıyor.

2023 yılında başladığı ay çemberleri ile Bade, herkesi kalplerini tanıma ve onurlandırma deneyimine davet ediyor. Sevinci paylaşmanın onu ikiye katladığına, üzüntüyü paylaşmanın ise onu yarıya indirdiğine ve birlikteliğin yarattığı kolektif güce inanıyor.

Seans

  • Moon Circle

    Moon Circle with Bade

    ₺1.200,00
    Vergi: +₺240,00 KDV+₺36,00 service fee
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page