top of page
Somatic Breathwork with Natalie
Somatic Breathwork with Natalie

26 Mar Sal

|

Beşiktaş

Somatic Breathwork with Natalie

Somatik Nefesin temeli, bedeni güvende hissettirmek ve sinir sistemini regüle edebilmek için alan açmaktan geçer. Nefes, bedenimizin kaydettiği, bastırılmış, kenara itilmiş, “unutulmuş” duygulara inmemizi sağlar ve enerjetik düğümleri çözmeye yardımcı oluyor.

Saat ve Yer

26 Mar 2024 18:00 – 19:30

Beşiktaş, Arnavutköy, Beyazgül Sk. No:32, 34345 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Natalie Garih Smarana Healing’in kurucusu ve aynı zamanda Somatik Pranayama Nefes Meditasyonu ve Reiki Master Eğitmenidir.

Somatik Nefesin temeli, bedeni güvende hissettirmek ve sinir sistemini regüle edebilmek için alan açmaktan geçer. Kronik stresin yarattığı etkileri iyileştirmeye yönelik, sinir sistemi ve beden merkezli psikobiyolojik yaklaşımlarda kullanır. Somatik Nefes seansın asıl amacı, bedendeki duyumların farkındalığa geçirilmesi ve sinir sisteminin kendini dengeleme kapasitesini yeniden kazanmasıdır.

Somatik Nefes enerjiye dayalı bir sistem olduğundan, bedenin gerginliğinin ve fiziki ve ruhsal tıkanmaların çözülmesine yardımcı olur. Bazı travmalar söze dökülebilen kelimelerden daha derinlere, yani bedene yerleşmiş olduğu için; nefes ve somatik yaklaşımlar kişisel dönüşüm ve benlikle yeniden bağlantı kurmak için bir yol ve araç olarak kullanılıyor.

Pranayama Nefes Meditasyonu kontrollü ve meditasyona yönelik olarak yapılan iki aşamalı bir nefes tekniğidir. Beden yaşadıklarımızı kayıt altına alır ve bastırılmış, ifade edilemeyen duyguları enerjetik düğüm olarak kendinde yer verir (kronik ağrılar/psikosomatik hastalıklar/egzama/anksiyete vs. ).  Nefes, bedenimizin kaydettiği, bastırılmış, kenara itilmiş, “unutulmuş” duygulara  inmemizi sağlar ve enerjetik düğümleri çözmeye yardımcı oluyor. Beden, kendisiyle iletişime geçtikçe bizimle konuşmaya baslar

Seans

  • Somatic Breathwork Session

    ₺1.100,00
    Vergi: +₺220,00 KDV
    Tükendi

Bu etkinlik için biletler tükendi

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page