top of page
Somatic Movement with Gizem
Somatic Movement with Gizem

11 Şub Paz

|

Beşiktaş

Somatic Movement with Gizem

Nefes, beden ve ses kanalları vasıtasıyla içimizdeki güvenli alana temas etmek niyetiyle 11 Şubat Pazar biraraya geliyoruz.

Saat ve Yer

11 Şub 2024 11:00 – 12:00

Beşiktaş, Arnavutköy, Beyazgül Sk. No:32, 34345 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Nefes, beden ve ses kanalları vasıtasıyla içimizdeki güvenli alana temas etmek niyetiyle 11 Şubat Pazar biraraya geliyoruz.

Gizem Göktepe Hakkında:

İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun olduktan sonra moda sektöründe çeşitli dergilerde editörlük, moda yazarlığı ve pek çok markaya danışmanlık yaptı. Yogaya olan ilgisi seyahat aşkı ile birleşince, 2017 yılında Bali’ye gidip, Yoga Alliance onaylı 200 saatlik uzmanlık eğitimini aldı. Ardından Berivan Aslan Sungur'un sunduğu 300 saatlik eğitimleri tamamladı. İnsana, farklı kültürlere olan merakıyla çeşitli ülkelere seyahat ederken bir yandan öğrenciliğini ve öğretmenliğini derinleştirdi.Temel yoga eğitiminin üzerine, farklı kültürlerden gelen birçok hocayla yaptığı çalışmalarda yoga ve psikoloji eğitimlerine katıldı, Budizm temelli uzun inzivalara katıldı. 

Dr. Raja Selvam, Maggie Kleine, Ariel Giarretto ve Dr. Stephen Porges gibi uzmanlarla travma, sinirbilim ve somatik yaklaşımlar üzerine eğitimler tamamladı.

Denize ve yelkene olan merakının peşinde rotasını Güney’e çevirdi. Şimdilerde hem deniz hem kara hayatını birlikte devam ettiriyor ve Berivan Aslan Sungur ile yoga hocaları yetiştiren bir ekipte yer alıyor. Çeşitli ekolleri bir araya getirdiği bütünsel bir yaklaşımla, kurumsal ve bireysel dersler, workshoplar ve eğitimler düzenlerken, paylaştığı pratikleri farkındalık ve şefkat zemini üzerinde sunmaya özen gösteriyor. Beden ve duygu odaklı eğitimler ve projeler üzerinde çalışıyor. Birlikteliğin, bağ kurmanın gücüne inanarak kurduğu Reconnect oluşumuyla iyi oluş halini destekleyen deneyimlere aracı oluyor. Tüm bu paylaşımları için doğadan, sanattan ve edebiyattan ilham alıyor.

Seans

  • Somatic Movement

    ₺800,00
    Vergi: +₺160,00 KDV+₺24,00 service fee
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page