top of page
Untangling the Knots in the Body through Art and Breath with Natalie & Selin
Untangling the Knots in the Body through Art and Breath with Natalie & Selin

30 Nis Sal

|

Beşiktaş

Untangling the Knots in the Body through Art and Breath with Natalie & Selin

Art Therapy + Somatic Breathwork - Somatik Nefesin temeli, bedeni güvende hissettirmek ve sinir sistemini regüle edebilmek için alan açmaktan geçer. Ardından gerçekleştireceğimiz Sanat Terapisi uygulamasında bedende nefesle bulduklarımızı sanatla özgürce dışavurmak için bir alan açıyoruz.

Saat ve Yer

30 Nis 2024 18:00 – 20:00

Beşiktaş, Arnavutköy, Beyazgül Sk. No:32, 34345 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Somatik Nefes ve Sanat Terapisi seansımız Smarana Healing kurucusu Natalie Garih ve Sanat Terapisti ve Gestalt koçu Selin Basmacı Habip tarafından verilmektedir.

Somatik Nefesin temeli, bedeni güvende hissettirmek ve sinir sistemini regüle edebilmek için alan açmaktan geçer. Nefes, bedenimizin kaydettiği, bastırılmış, kenara itilmiş, “unutulmuş” duygulara  inmemizi sağlar ve enerjetik düğümleri çözmeye yardımcı olur. Ardından gerçekleştireceğimiz Sanat Terapisi uygulamasında bedende nefesle bulduklarımızı sanatla özgürce dışavurmak ve kendimize görünür kılmak, sadece kendi kendine de iyilestici olduğu gibi, aynı zamanda farkındalıkları katman katman işlememize, onlarla bir diyaloğa girmemize ve açmaya hazır olduğumuz için açtığımız bu farkındalık kapılarını daha derinden anlamamıza alan açar. 

(Sanat terapisi seansları için hiç bir teknik bilgiye ya da sanatsal beceriye ihtiyaç yoktur.)

Seans

  • Somatic Breathwork + Art

    ₺1.500,00
    Vergi: +₺300,00 KDV+₺45,00 service fee
    Tükendi

Bu etkinlik için biletler tükendi

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page