top of page
Yeni Trend Vegan (Bitkisel) Beslenme with Ceyda Tavukcular
Yeni Trend Vegan (Bitkisel) Beslenme with Ceyda Tavukcular

18 Oca Per

|

Beşiktaş

Yeni Trend Vegan (Bitkisel) Beslenme with Ceyda Tavukcular

Bedenimizi tanımak ve beslenmemizi ona göre şekillendirmek sağlığımızın anahtarını elimize almak demek. Bu atölye bitkisel beslenmenin tam anlamıyla ne olduğunu tanımlamamıza yardımcı olur.

Saat ve Yer

18 Oca 2024 19:00 – 20:00

Beşiktaş, Arnavutköy, Beyazgül Sk. No:32, 34345 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Bedenimizi tanımak ve beslenmemizi ona göre şekillendirmek sağlığımızın anahtarını elimize almak demek. Bu atölye bitkisel beslenmenin tam anlamıyla ne olduğunu tanımlamamıza yardımcı olur. Bitkisel protein kaynakları, canlı (çiğ) beslenme çeşitleri, vücudun çalışma saatlerine göre hangi saatler beslenmeye uygun ve sindirim için yemek kombinasyonları gibi birçok bilgiyle sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Ceyda Hakkında:

Çocukluğumdan beri iyi beslenmeyi ve sağlıklı yaşamı sorgulama konusunda tutkum vardı. Yaşamım boyunca mutsuzluğumuzun ve fiziksel koşullarımızın altında yatan nedenlerin edinilmiş alışkanlıklarımızdan kaynaklandığını fark ettim. Bu farkındalık, daha sağlıklı bir yaşam hayali ve vizyonu üzerine daha derin çalışmalara odaklanmamı sağladı.

Yıldız Teknik Üniversitesi Fotoğrafçılık Bölümü ve Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünden mezun olduktan sonra aile şirketimizde tasarım bölümünde yönetici olarak çalıştım. Bu döngünün tamamlandığını hissettikten sonra yaklaşık 12 yıl önce yolumu hep merakım olan sağlık konusuna çevirdim. Hippocrates Health Institute’de (West Palm Beach, FL, USA) eğitim alarak “Sağlık Eğitmeni” olduktan sonra, bilgimi insan sisteminin diğer bölümlerinde genişletmeye başladım. Çiğ Beslenme, Juicing, Detoks ve Bitkisel Beslenmenin yanısıra Reiki, Refleksoloji ve İridoloji konularında uzmanlaştım. Ardından Osho’nun Aile Dizimi Eğitimlerini Svagito Liebermeister ile tamamladım. Psych-K® İleri Seviye Entegrasyon Eğitimini ve bana bütünsel iyiliğe yaklaşma konusunda geniş bir bakış açısı ve anlayış kazandıran İleri ve Medikal Astroloji Eğitimlerini aldım. Daha sonra Astropsikoloji gibi branşlarla yolumu derinleştirdim.

Almış olduğum bu eğitimler ışığında bireysel seanslarımda; bütünsel olarak sağlıklı yaşam üzerine kişiye özel yol haritası çıkarıyorum. Tüm bireylerin kendini iyileştirme gücüne sahip olduğu bilinciyle, o güçlerini bulmaya doğru giden yollarında destek vererek herkesin bütünsel sağlığı için, beslenmeden, zihine, zihinden ruha, her üç bedende tam ve tatmin olarak huzurlu bir yaşam sürmelerine aracılık ediyorum.

Bireysel çalışmaların yanı sıra kurumlara özel çalışmalar, wellness danışmanlığı, beslenme, sağlıklı menü oluşturma, juice konularında danışmanlık veriyorum. Sağlıklı yaşam, juice & detoks, canlı (çiğ) beslenme & filizlenmiş gıdalar, astroloji, farkındalık konularında atölye, seminer ve eğitimler düzenleyip kitap yazıyorum.

Haziran 2023'te ilk kitabım olan YER GÖK SAĞLIK okuyucularla buluştu. Kitabımda kendi yolculuğumu sizlerle paylaşırken, üç bedende denge ve sağlık ile ilgili temel prensipleri sizlere aktarmaya çalıştım.

Sağlıklı yaşam sürekli bir yol; bu yolu anlamlı ve başarılı kılan da bu sürecin kalpten ve inançla olması. Bu nedenle "üç bedende denge" yaklaşımımın bu kitabımla birlikte sağlıklı bir yaşam için bir pusula olmasını istedim.

Seans

  • Yeni Trend Vegan

    ₺1.100,00
    Vergi: +₺220,00 KDV
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page