top of page
Yin & Yang Movement with Seren
Yin & Yang Movement with Seren

27 Haz Per

|

Beşiktaş

Yin & Yang Movement with Seren

Yin pozları, dişil enerjiyi, alıcı ve içe dönük bir hali temsil ederken Yang pozları eril enerjiyi, dinamik ve dışa dönük bir hali temsil eder.

Biletler satışta değil
Diğer etkinlikleri gör

Saat ve Yer

27 Haz 2024 18:30 – 19:30

Beşiktaş, Arnavutköy, Beyazgül Sk. No:32, 34345 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

YIN & YANG MOVEMENT

Yin  pozları dişil enerjiyi, alıcı ve içe dönük bir hali temsil ederken Yang pozlar eril enerjiyi, dinamik ve dışa dönük bir hali temsil eder. Hayatın her alanında olduğu gibi bu alanda da Yin ve Yang’ın zıtlığını ve aynı zamanda dengesini, muhteşem uyumunu ve bütünlüğünü araştırdığımız her seviyeye uygun bir derstir.

SEREN ALÇEH

Koç Üniversitesi İşletme Bölümü’nde okurken yoga ile tanışan Seren, her genç gibi kariyer planları yaparken yoga sadece hobi olarak hayatında yer aldı. 11 sene boyunca çeşitli sektörlerde satış ve pazarlama alanlarında yöneticilik yaptığı süreçte, zamanla hobisi en büyük tutkusuna dönüştü. Alanında uzman hocalardan ayurvedik yoga terapi, hatha yoga, çocuk yogası, nefes ve meditasyon eğitimlerini tamamlayarak sonunda bu tutkuyu mesleğine çevirdi. Yoga, Seren’in yolculuğuna ışık tuttu ve hala da hayatının tüm alanlarına dokunmaya devam ediyor. Niyeti, olabildiğince fazla kişiye ulaşarak öğrencilerin yoga ile tanışmalarına vesile olmak, onlara bu yolculukta güvenli bir alan tutabilmek.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page