top of page
Yoga and Art Therapy Fusion with Aslı Çakır
Yoga and Art Therapy Fusion with Aslı Çakır

21 Oca Paz

|

Beşiktaş

Yoga and Art Therapy Fusion with Aslı Çakır

Yetişkinlere yönelik iki saatlik 'Yoga ve Sanat Terapisi Füzyonu' atölyemizde kendinizi ifade etmeyi ve refahı kutlayın. Bu atölye çalışması, kendini keşfetme ve ifade etme konusunda bütünsel bir yaklaşım arayan yetişkinler için tasarlanmıştır.

Saat ve Yer

21 Oca 2024 13:00 – 15:00

Beşiktaş, Arnavutköy, Beyazgül Sk. No:32, 34345 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Yetişkinlere yönelik iki saatlik 'Yoga ve Sanat Terapisi Füzyonu' atölyemizde kendinizi ifade etmeyi ve refahı kutlayın. Bu atölye çalışması, kendini keşfetme ve ifade etme konusunda bütünsel bir yaklaşım arayan yetişkinler için tasarlanmıştır. Katılımcılar, yoga ve sanat terapisini birleştirerek hem fiziksel hem de duygusal refahı teşvik eden dönüştürücü bir yolculuğa çıkacaklar. Yolculuğunuza vücudunuzu rahatlatmak ve zihninizi temizlemek için tasarlanmış, canlandırıcı 40 dakikalık bir yoga seansıyla başlayın. Daha sonra kendinizi çeşitli sanatsal yöntemler aracılığıyla yaratıcı süreçleri ve kendini keşfetmeyi sağlayan bir saatlik sanat terapisine bırakın. Son 20 dakikada benzersiz eserlerinizi ve içgörülerinizi paylaşmak ve diğer katılımcılarla bağlantılar kurmak için bir araya gelin. Yoga ve sanat terapisinin bu birleşimi, gelişmiş kişisel farkındalık, rahatlama, stres azaltma ve derin bir topluluk duygusu vaat ederek size ilham ve güç verecektir.

Aslı Hakkında: 

Aslı Çakır, bütünsel iyileşmeyi ve kişisel gelişimi arttırmak amacıyla psikoloji, sanat terapisi ve yogayı bir araya getiren çok yönlü bir uygulayıcıdır. Klinik Psikolog, Sanat Terapisi Uygulayıcısı ve Yoga Alliance sertifikalı bir Yoga Öğretmeni olarak nitelikleri, onun uzmanlığına ve alanına olan derin bağlılığını yansıtmaktadır.

Aslı'nın mesleki gelişim ve uzmanlık yolculuğu Boğaziçi Üniversitesi'nden lisans diploması almasıyla başladı. Psikolojiye olan tutkusunu Londra'da Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansını tamamlayarak sürdürdü. Daha sonra sertifikalı bir Yoga Öğretmeni olmak için Bali'nin sakin ve ruhsal açıdan zengin ortamında dönüştürücü bir yola girdi. Bu eğitim geçmişi ve uluslararası deneyimi, onu, psikoloji bilgisi ile yoga bilgeliğini birleştirerek, refah ve kendini keşfetmeye bütünsel bir yaklaşım sunma konusunda ilham verdi.

İnsan zihninin gizemini çözme ve yaratıcılık ile refah arasındaki derin bağlantıları anlama tutkusundan ilham alan bir yolculuğun sonucunda, kendi kliniğini kurarak profesyonelliğe adım atmış ve dönüşüm, zihinsel denge ve öz-keşif arayışındaki bireyler için bir sığınak yaratmıştır.

Aslı'nın niteliklerinin harmanlanması, iyileşme ve kendini geliştirme konusunda kapsamlı bir yaklaşım sunmaktadır. Sanat terapisinin iyileştirici etkisi ve yoga bilgeliği ile, bireyleri artan öz-farkındalığa, duygusal dayanıklılığa ve iç dengeye yönlendirme yolculuğuna rehberlik etmektedir. Her gün, bireylerin içsel güçlerini ve yaratıcılıklarını ortaya çıkardıklarında yaşanan etkileyici dönüşümlere tanık olmaktadır. Aslı, bütünsel iyileşme ve kişisel gelişim alanında kendini keşfetme ve dönüşüm yolculuğunun önemini vurguluyor.

Seans

  • Yoga and Art Therapy Fusion

    Yoga and Art Therapy Fusion with Aslı Çakır

    ₺950,00
    Vergi: +₺190,00 KDV+₺28,50 service fee
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page