top of page

Melis Şenol

Astrolog ve Meditasyon Rehberi

melis şenol.jpg

Zihin,beden ve ruh aynı hizada olmasının insanın hayat kalitesi üzerindeki etkilerini deneyimlerken,10 yaşından beri kesintisiz ilgilendiğim astroloji 2015 yılında tekrar ve güçlü bir şekilde karşıma çıktı.
 

Bu doğrultuda aldığım eğitimler sonucunda 2017 yılının başlangıcı itibariyle de astrolojiyi meditasyon çalışmalarımla harmanlayarak kullanmaya başladım.İçinde bulunduğumuz güneş sistemini oluşturan gökyüzü fenomenlerini kullanabilmek, kişiye kendi hayatında yapacağı seçimler konusunda çok güçlü bir rehber olabiliyor.
 

Her insanın doğum haritası parmak izi kadar bireyseldir. Burdan yola çıkarak insan; hangi karmayla dünyaya geldiğini, hangi karmayı deneyimlediğini, potansiyellerini bilirse hayat akışındaki seçimlerini daha rahat yapabileceğine inanıyorum. Astroloji okulu ve astrolog Öner Döşer'in öğrencisi olarak gökyüzü fenomenlerinden ve kişiye özünü hatırlatan kadim meditasyon yöntemlerinden yararlanarak, bireyin kendi özel alanında ihtiyaçlarını belirleyip dış dünyasını da bu enerjiyle kurmasında yardımcı olacak bireysel ve grup çalışmaları gerçekleştiriyorum.

Melis'in Verdiği
Dersler

  • Melis Şenol ile Astromeditasyon: 2023’te Aşk için en önemli günler neler? Nasıl verimli kullanılır?
    12 Şub 12:30 – 14:30
    Beşiktaş, Arnavutköy, Beyazgül Sk. No:32, 34345 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye
    Çalışmamız'da Aşk için Astrolojik olarak önemli olan günleri hangileri olduğundan, ve bu dönemleri nasıl verimli kullanabileceğimizden bahsedeceğiz.
bottom of page