top of page

Melis

Astrolog ve Meditasyon Rehberi

2.png

Zihin,beden ve ruh aynı hizada olmasının insanın hayat kalitesi üzerindeki etkilerini deneyimlerken,10 yaşından beri kesintisiz ilgilendiğim astroloji 2015 yılında tekrar ve güçlü bir şekilde karşıma çıktı.
 

Bu doğrultuda aldığım eğitimler sonucunda 2017 yılının başlangıcı itibariyle de astrolojiyi meditasyon çalışmalarımla harmanlayarak kullanmaya başladım.İçinde bulunduğumuz güneş sistemini oluşturan gökyüzü fenomenlerini kullanabilmek, kişiye kendi hayatında yapacağı seçimler konusunda çok güçlü bir rehber olabiliyor.
 

Her insanın doğum haritası parmak izi kadar bireyseldir. Burdan yola çıkarak insan; hangi karmayla dünyaya geldiğini, hangi karmayı deneyimlediğini, potansiyellerini bilirse hayat akışındaki seçimlerini daha rahat yapabileceğine inanıyorum. Astroloji okulu ve astrolog Öner Döşer'in öğrencisi olarak gökyüzü fenomenlerinden ve kişiye özünü hatırlatan kadim meditasyon yöntemlerinden yararlanarak, bireyin kendi özel alanında ihtiyaçlarını belirleyip dış dünyasını da bu enerjiyle kurmasında yardımcı olacak bireysel ve grup çalışmaları gerçekleştiriyorum.

Private Session

Astrology Chart Reading | 60 Minutes | Session in Turkish

Birebir seanslarda kişinin doğum bilgileri baz alınarak çıkarılan astrolojik doğum haritasını yorumluyorum. Bu doğrultuda odaklanılan konu ne ise astrolojik açıdan dünü,bugünü,yarınını ele alarak kişinin farkındalığına hizmet edecek bilgileri paylaştığım bir seans türüdür. Danışanımın ihtiyacına bağlı olarak çalışılan konuya göre belirlediğimiz benim yönlendirdiğim meditasyon pratiğiyle de seansı sonlandırıyoruz.

Melis'in Verdiği
Dersler

Astromeditasyon: Parayla İlgili Şansını ve Bağını Öğrenme with Melis
Astromeditasyon: Parayla İlgili Şansını ve Bağını Öğrenme with Melis
Ne zaman
24 Şub 2024 12:30 – 14:30
Nerede
Beşiktaş,
Arnavutköy, Beyazgül Sk. No:32, 34345 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye
bottom of page